Dziękujemy za głosowanie!

O północy 31 października zakończyło się głosowanie na projekty  Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.  Te z największą liczbą głosów trafią do realizacji.
- Ostatnie lata pokazały, że wybór zadań w ramach  Bydgoskiego Budżet Obywatelski cieszy się zawsze bardzo dużym zainteresowaniem – mówi prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski. – Dziękuję wszystkim za udział w głosowaniu oraz mieszkańcom, którzy wcześniej zgłosili swoje  pomysły na konkretne zadania. W tym roku na Bydgoski Budżet Obywatelski zarezerwowaliśmy dzięki dobrej kondycji finansowej miasta  ponad 13,3 milionów złotych. To oznacza, że zrealizujemy więcej projektów zaproponowanych przez bydgoszczan – dodaje prezydent.

Głosowanie trwało do 31 października. Do wyboru było blisko 250 zadań ulokowanych na wszystkich,  29 osiedlach. Głosować można było poprzez aplikację internetową lub można było skorzystać z papierowej karty. Nowością w tym roku była możliwość zagłosowania na projekty ponadosiedlowe. W poprzedniej edycji BBO do realizacji kierowane były zadania, które uzyskiwały od kilkunastu do nawet kilku tysięcy  głosów. Czasami o zwycięstwie przesądzały pojedyncze głosy. Wyniki głosowania będą  znane do końca listopada. Projekty z największą liczba głosów zostaną wpisane do budżetu miasta na 2019 rok.

Więcej informacji na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się :

•    Na Facebooku  www.facebook.com/bdgbo

•    Na Stronie www  www.bdgbo.pl

Dodatkowe Informacje można też uzyskać:

•    pisząc na adres - budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl

•    dzwoniąc na numer  - 52-58-58-926
Dziękujemy za głosowanie! Dziękujemy za głosowanie! Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:02 Rating: 5

4 komentarze:

 1. Kiedy będą wyniki?

  OdpowiedzUsuń
 2. Też czekam bo o tym ani słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nałuczta się czytać:

  "Wyniki głosowania będą znane do końca listopada."

  OdpowiedzUsuń
 4. Miesiąc liczenia to sporo. Czekamy

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.