Dziękujemy za udział w konsultacjach

Zakończyły się konsultacje społeczne w sprawie rozwoju programu Bydgoski Budżet Obywatelski. Dziękujemy wszystkim osobom, które wypełniły ankietę i podzieliły się swoimi uwagami. Dzięki konsultacjom mieszkańcy będą mieli jeszcze większy wpływ na kształt programu.
W ramach konsultacji spotkaliśmy się z mieszkańcami w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu podczas warsztatów dotyczących poszczególnych zagadnień BBO, następnie z seniorami z Uniwersytetów 3 Wieku i Każdego Wieku, a także Młodzieżową Radą Miasta Bydgoszczy. Więcej o spotkaniach można przeczytać TUTAJ. Ponadto o opinie poprosiliśmy Rady Osiedli oraz autorów zgłoszonych projektów. 
 W ankiecie mieszkańcy mogli wypowiedzieć się na temat zagadnień  dotyczących m.in. projektów osiedlowych i ponadosiedlowych, proponowanych zmian w formularza zgłoszeniowym  projektu, roli Rad Osiedli czy poszczególnych etapów realizacji programu BBO. Ankietę można było wypełnić elektronicznie bądź w tradycyjnej, papierowej formie wrzucić do urny.
Wszystkie zgłoszone podczas konsultacji opinie i uwagi zostaną omówione z Radą do spraw Partycypacji Społecznej, która aktywnie wspiera wszystkie proobywatelskie projekty i działania. Od 2018 roku Rada, w składzie której znajdują się przedstawiciele strony społecznej, Rad Osiedli czy Młodzieżowej Rady Miasta, aktywne działa w zakresie prac nad ulepszeniem Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego czy konsultacji społecznych.
 Więcej informacji na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się:
Na Facebooku  www.facebook.com/bdgbo
Na Stronie www  www.bdgbo.pl

Więcej informacji na temat Bydgoskich Konsultacji znajduje się:
Na Facebooku  www.facebook.com/bydgoskiekonsultacje
Na Stronie www  www.bydgoskiekonsultacje.pl

Dziękujemy za udział w konsultacjach  Dziękujemy za udział w konsultacjach Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:33 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.