Rozmawiamy o Bydgoskim Budżecie ObywatelskimTrwają konsultacje społeczne dotyczące kierunków rozwoju programu BBO. W ostatnich dniach spotkaliśmy się z mieszkańcami, młodzieżą oraz seniorami.


Spotkanie z mieszkańcami, które odbyło się w miniony wtorek (12 lutego) cieszyło się dużą popularnością. W salach konferencyjnych Bydgoskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przez ponad 2 godziny dyskutowano na temat budżetu obywatelskiego. Spotkanie miało charakter warsztatowy, zebrani mieszkańcy aktywnie pracowali w grupach i opracowywali zagadnienia takie jak: etap zgłaszania projektów, weryfikacji projektów, nowe grupy docelowe BBO, sytuacje problematyczne, realizacja zadań czy zagadnienia dotyczące ograniczeń poszczególnych projektów.

W spotkaniu wzięli udział także Radni Miasta Bydgoszczy, Przedstawiciele Rad Osiedli czy Rady do spraw Partycypacji Społecznej. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim obecnym za czynny udział w spotkaniu oraz wspólną pracę na rzecz ulepszenia Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.
Swoje uwagi do programu zgłosili także przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Bydgoszczy, Bydgoskiej Rady Seniorów oraz słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
Przypominamy, że jeszcze tylko przez kilka dni można zgłosić swoje uwagi w konsultacjach społecznych dot. BBO. Ankietę można wypełnić elektronicznie na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo do środy, 20 lutego.
Więcej informacji na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się:
Na Facebooku  www.facebook.com/bdgbo
Na Stronie www  www.bdgbo.pl   


Rozmawiamy o Bydgoskim Budżecie Obywatelskim Rozmawiamy o Bydgoskim Budżecie Obywatelskim Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 09:20 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.