Młodzi sportowcy skorzystają z nowego zaplecza w Smukale

 Kończą się prace przy modernizacji budynku UKS Smukała, który ma pełnić funkcje wodnego orlika. W tym roku zlecone zostaną jeszcze roboty związane m.in. z zagospodarowaniem przyległego terenu. Inwestycja jest sukcesywnie realizowana w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski.
 
Parterowy budynek jest sukcesywnie modernizowany. Obecnie na finiszu są prace zewnętrzne przy elewacji i podjeździe dla niepełnosprawnych. Ten etap robót zakończy się w najbliższych tygodniach. W poprzednich latach wykonano też szereg prac zabezpieczających konstrukcję budynku oraz w jego wnętrzach.
  Budynek stanowi bazę dla uczniów, którzy odbywają tu treningi i ćwiczenia.W tym roku planowane jest jeszcze zlecenie robót przy zagospodarowaniu terenu i pracach wykończeniowych. Na to zadanie głosowało w trakcie ostatniej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego 170 mieszkańców. Zarezerwowaliśmy na ten cel 75 tysięcy złotych. W przyszłości możliwa jest też dalsza rozbudowa obiektu tak, by pełnił on funkcję osiedlowej świetlicy, domu kultury i wypożyczalni sprzętu wodnego.

Młodzi sportowcy skorzystają z nowego zaplecza w Smukale Młodzi sportowcy skorzystają z nowego zaplecza w Smukale Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:23 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.