Bezpieczniej na Szwederowie

Na Ugorach zostanie zainstalowany dodatkowy punkt monitoringu miejskiego. To jedno z kilku zadań realizowanych na terenie tego osiedla w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski.
Po dodatkowej analizie kosztów zadań realizowanych w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski uruchomiliśmy kolejne przedsięwzięcia związane z rozbudową osiedlowej infrastruktury oraz organizacją plenerowych koncertów. Dzięki temu łącznie zostanie zrealizowanych 8 kolejnych zadań, w tym jedno na Szwederowie.
Na skrzyżowaniu ulic Ugory i Konopnej zostanie zamontowany punkt monitoringu, który będzie się składać z trzech kamer. Będą one zintegrowane z miejskim systemem monitoringu wizyjnego. Dzięki temu poprawi się bezpieczeństwo w tej części osiedla. Trwa procedura wyłonienia wykonawcy tego zadania.
W naszym mieście znajduje się 228 kamer włączonych do Systemu Miejskiego Wideomonitoringu, który jest obsługiwany całodobowo. Nowe kamery montowane są w ramach nowych inwestycji, a także zadań zgłaszanych przez mieszkańców w Programie Bydgoski Budżet Obywatelski.
To już kolejna inwestycja poprawiająca komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, która powstała na Szwederowie dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. Przypominamy, że w październiku odbędzie się głosowanie w kolejnej edycji Programu. Mieszkańcy Bydgoszczy zdecydują o tym jak zostanie wydana rekordowa kwota 16 mln złotych. Do wyboru będą zadania osiedlowe, ponadosiedlowe oraz nowość małe projekty społeczne. Więcej informacji o Bydgoskim Budżecie Obywatelskim znajduje się na stronie www.bdgbo.pl
Bezpieczniej na Szwederowie Bezpieczniej na Szwederowie Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 09:47 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Chciałbym zwrócić uwagę na ul W Rogali na tej krótkiej ul są piękne domy wyremontowany budynek straży pożarnej a ul sama to dziury i wyboje moze by tak ta ulice wyremontować to napewno nie będą duże koszty wszystkiego dobrego pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.