Kolejny odcinek ulicy Toruńskiej z oświetleniem

Trwają przygotowania do oświetlenia kolejnego odcinka ulicy Toruńskiej na osiedlu Łęgnowo Wieś. Zadanie trafiło do realizacji w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski.
Oświetlony zostanie odcinek znajdujący się pomiędzy posesjami 362 i 388, czyli sięgacz prowadzący do zabudowań w kierunku torów kolejowych. Z tego odcinka korzystają również użytkownicy ogrodów działkowych. Wybrany został już wykonawca prac, który zaprojektuje i zbuduje nowe oświetlenie. Zadanie kosztować będzie blisko 50 tysięcy złotych. Prace zakończą się do wakacji. Zadanie do realizacji trafiło w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski. Głosowała na nie ponad 200 bydgoszczan.

W poprzednich latach w ramach BBO ustawiono m.in. lampy wzdłuż ulicy Otorowskiej oraz Wypaleniska. Poza tym  zmodernizowano przystanek autobusowy przy ul. Plątnowskiej.

Warto wiedzieć:

Ponad 75,5 tys. głosów oddali mieszkańcy w ubiegłorocznym głosowaniu na projekty Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego (BBO). Bydgoszczanie wskazali najważniejsze przedsięwzięcia, które zostaną zrealizowane w mieście w 2020 roku w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Miasto zagwarantowało na ten cel rekordowe 16 mln zł.
Kolejny odcinek ulicy Toruńskiej z oświetleniem Kolejny odcinek ulicy Toruńskiej z oświetleniem Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:18 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.