Gimnastyka z widokiem na Kanał Bydgoski

Park nad Kanałem Bydgoskim na osiedlu Flisy wzbogacił się o plac do street workout'u. Właśnie trwają końcowe prace przy zadaniu realizowanym w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski. Warto pomyśleć o kolejnych pomysłach na urozmaicenie osiedla Flisy – właśnie trwa zgłaszanie projektów w ramach nowej edycji BBO. Formularz znajduje się na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo.
 
Zadanie polega na zagospodarowaniu terenu przy ulicy Mińskiej urządzeniami do street workout'u oraz elementami małej infrastruktury. Został ulokowany w malowniczej lokalizacji przy ścieżce biegnącej wzdłuż Kanału z widokiem na osiedle Miedzyń-Prądy.
Z kolei plac zabaw w parku wzbogaci się o obrotowe linarium oraz urządzenie obrotowe w kształcie stożka. Korzystający ze street workout'u będą mieli do dyspozycji m.in. poręcze gimnastyczne, pionowe i poziomą drabinkę, przyrząd do ćwiczeń mięśni brzucha i ramion czy drążki do podciągania. Aktualnie trwają końcowe prace przy realizacji tego zadania.



Zgłoś projekt do nowej edycji BBO
Na osiedle Flisy, w tegorocznej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego przypada pula ponad 147 tysięcy złotych. Mieszkańcy mają czas do 15 lipca na zgłaszanie swoich propozycji. Warto pamiętać, że konkretny pomysł nie może przekraczać połowy tej kwoty.

W sumie Bydgoszczanie mają do wydania 16 milionów złotych. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo -  pomysłów może być wiele! Do wyboru są trzy rodzaje projektów, wszystkie znane z poprzedniej edycji: duże zadania ponadosiedlowe, projekty na wybranych osiedlach oraz małe projekty społeczne.










Gimnastyka z widokiem na Kanał Bydgoski Gimnastyka z widokiem na Kanał Bydgoski Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 10:37 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.