Jesienne otwarcie Kina Jeremi

Kino Jeremi w Fordonie otwiera się po długiej przerwie. Już w październiku odbędzie się cykl filmowy pt. Słodko-Gorzka Jesień. Na początek belgijsko-francuski dramat pt. „Nasze zmagania”. Filmowe czwartki organizowane będą z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

W czwartek 1 października, o godz. 19 zobaczymy na ekranie belgijsko-francuski dramat pt. „Nasze zmagania”, który opowiada o dojrzewaniu do ojcostwa w obliczu życiowych problemów.

Olivier robi co w jego mocy, by walczyć z niesprawiedliwością w pracy. Jednak z dnia na dzień, gdy jego żona Laura odchodzi, zostaje sam z dziećmi i codziennymi obowiązkami. W obliczu tych nowych wyzwań stara się znaleźć równowagę. Nie ma wyboru – Laura nie wróci.

W październiku Kino Jeremi pokaże kilka ciekawych filmów, które całkiem niedawno miały swoją premierę – np. film fantasy pt. „Dolina Bogów” Lecha Majewskiego. Pojawi się też bardzo dobrze odebrany przez krytyków filmowych i widzów komediodramat „Babyteeth” w reżyserii Shannon Murphy.

Ceny biletów: normalny – 11 zł, ulgowy – 7 zł*, członkowie KF – wstęp wolny.
*Z biletów ulgowych mogą korzystać osoby powyżej 60 roku życia, młodzież szkolna oraz studenci do 26 roku życia.

Kino "Jeremi" mieści się w budynku XV LO przy ul. gen. Augusta Fieldorfa "Nila" 13 w Bydgoszczy – Fordonie. Na początku tego roku Kino Jeremi zostało wyposażone w nowy projektor i serwer kinowy. Zadanie zostało zrealizowane w oparciu o Bydgoski Budżet Obywatelski. Dzięki tej inwestycji filmy wyświetlane są w jeszcze lepszej cyfrowej jakości.

Organizatorzy proszą o zapoznanie się z zasadami postępowania w Kinie Jeremi w trakcie epidemii wirusa SARS-COV-2

link TUTAJ

lub na Facebooku: www.facebook.com/KinoJeremiFordon  

 

Jesienne otwarcie Kina Jeremi  Jesienne otwarcie Kina Jeremi Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 09:38 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.