Odpocznij na Wyspie Młyńskiej!

Na Wyspie Młyńskiej pojawiła się wypożyczalnia leżaków. Każdy może z nich bezpłatnie skorzystać na terenie polany, plaży i tarasie Młynów Rothera. Leżaki zostaną tam do końca sierpnia. Zadanie wybrali mieszkańcy w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

Bezpłatna wypożyczalnia leżaków działa 7 dni w tygodniu od godz. 9:00 do 21:00. Leżaki (ok. 30 sztuk) są składowane między tarasem a fontanną Młynów Rothera. Wypożyczalnia jest samoobsługowa, tzn. że każdy sam musi przenieść sobie leżak w wybrane miejsce, a później odstawić go z powrotem.Uwaga! Nie wolno wynosić leżaków poza teren przeznaczony do odpoczynku, tj. tarasy Młynów Rothera, polana lub plaża. W razie złamania zakazu trzeba liczyć się z interwencją służb - obiekt jest monitorowany.


Pełen regulamin korzystania z wypożyczalni dostępny jest TUTAJ.

Projekt został zrealizowany w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Przypominamy, że do 15 lipca trwa zgłaszanie projektów do kolejnej edycji BBO. Zabezpieczyliśmy na ich realizację 16 mln zł. Szczegółowe informacji znajduje się na stronie https://www.bdgbo.pl/. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: www.bydgoszcz.pl/bboOdpocznij na Wyspie Młyńskiej! Odpocznij na Wyspie Młyńskiej! Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:34 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.