Rejsy po Brdzie w ramach BBO wybrane przez mieszkańców

 Startują wakacyjne rejsy w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. To doskonała okazja, by poznać miasto od strony rzeki, tym bardziej, że o odwiedzanych okolicach opowiedz przewodnicy. Rejsy są darmowe. Najbliższy już w niedzielę, 18 lipca. 


Rejsy realizowane będą na 2 łodziach drewnianych o wdzięcznych nazwach BYDGOSZCZANKA i SŁOWIANKA. Każda z nich może zabrać na pokład 10 pasażerów. 


Trasa wiedzie z przystanku tramwaju wodnego przy Lodowisku TORBYD do Przystani Yacht Klubu Polskiego Bydgoszcz na Brdyujściu, gdzie po zakończeniu rejsu przewidziany jest poczęstunek. Czas trwania rejsu to ok. 2 godziny.


Planowane terminy rejsów -  18 i 25 lipca oraz 8 i 22 sierpnia br. W przypadku prognozowanego wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany terminu rejsu. Formularz rejestracji pasażerów dostępny jest TUTAJ (kliknij).Rejsy realizowane są w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego w kategorii mały projekt Społeczny. Szczegóły można znaleźć TUTAJ (kliknij).


Przypominamy, że do 15 lipca można zgłaszać swoje pomysły do kolejnej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Szczegółowe informacje można znaleźć na www.bdgbo.pl.

Rejsy po Brdzie w ramach BBO wybrane przez mieszkańców Rejsy po Brdzie w ramach BBO wybrane przez mieszkańców Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 16:31 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.