Dziękujemy za głosowanie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim

O północy, 30 grudnia zakończyliśmy głosowanie na pomysły mieszkańców zgłoszone w tym roku do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Wyniki poznamy w styczniu!
Mieszkańcy głosowali przez 30 grudniowych dni, do wyboru mieli 337 różnorodnych pomysłów. Te, które zdobędą największą liczbę głosów trafią do realizacji. Ostateczne wyniki poznamy do 20 stycznia 2022 r. Bydgoszczanie bezpośrednio decydowali  na co wydać w przyszłym roku sumę 16 milionów złotych.  Aktualnie trwa weryfikacja wyników głosowania.

W tym roku bydgoszczanie ponownie głosowali poprzez aplikację internetową. Osoby nie posiadające dostępu do internetu mogły zagłosować za pośrednictwem Infolinii.


Po weryfikacji głosowania, przedstawimy listę zwycięskich zadań, które zostaną wpisane do budżetu  miasta na 2022 rok. Lista z wynikami zostanie opublikowana najpóźniej 20 stycznia.

Więcej informacji na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się na www.bdgbo.pl

Więcej informacji na temat Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego znajduje się :

•    Na Facebooku  www.facebook.com/bdgbo.
•    Na Stronie www  www.bdgbo.pl.

Dodatkowe Informacje można też uzyskać:

•    pisząc na adres - budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl
•    dzwoniąc na numer  - 52-58-58-926


Dziękujemy za głosowanie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim  Dziękujemy za głosowanie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 10:14 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.