Kolejna odsłona audycji muzycznych w Hangarze Kultury!

We wtorek, 19 kwietnia, zapraszamy na "Akademię Jazzu" - koncert wykonaniu bydgoskich filharmoników. Wydarzenie wybrali mieszkańcy w głosowaniu w  Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. 


Tym razem muzycy z Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy przybliżą nam pochodzenie i różne strony jazzu.


Trochę perkusyjnego hałasu, szczypta improwizacji, ale przede wszystkim mnóstwo uśmiechu! Oto przepis na kwietniowy koncert podczas którego udamy się w podróż do Ameryki Północnej. U wybrzeży Oceanu Atlantyckiego wspólnie będziemy poznawać kolebkę jazzu i wsłuchiwać się w jej różne oblicza. Przybliżymy Wam także muzykę wielkich mistrzów w nieco innym, jazzowym brzmieniu. Bo jak się okaże jazz i klasyka – to wszystko muzyka! 


Dwie audycje odbędą o godzinie: 16:00 dla seniorów i 17:30 dla dzieci. Audycja będzie tłumaczona na język ukraiński. Wstęp wolny.


Wydarzenie odbędzie się w Hangarze Kultury - sali widowiskowej znajdującej się przy ulicy Jana Piwnika-Ponurego 10 (Fordon), należącej do Zespołu Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.

Kolejna odsłona audycji muzycznych w Hangarze Kultury!  Kolejna odsłona audycji muzycznych w Hangarze Kultury! Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:28 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.