Rusza Objazdowy Dom Kultury

W wakacyjne czwartki zapraszamy na osiedlowe animacje. Objazdowy Dom Kultury odwiedzi dzieci na bydgoskich osiedlach dzięki głosom mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. W programie animacje, warsztaty, teatrzyki, malowanie twarzy i balonowe ZOO. Wstęp jest wolny.


W każdy czwartek lipca i sierpnia zaplanowane zostały animacje na bydgoskich placach zabaw. Objazdowy Dom Kultury w lipcu odwiedzi mieszkańców Górzyskowa, Błonia, Bartodziejów i Nowego Fordonu. Z kolei w sierpniu animatorzy pojawią się nad Kanałem Bydgoskim, Wyżynach, osiedlu Leśnym, i Wzgórzu Wolności.

W godzinach popołudniowych (15.00 – 19.00) place zabaw zamienią się w raj dla najmłodszych. W programie animacje, warsztaty, teatrzyk, malowanie twarzy i balonowe ZOO. Masa radości i uśmiechu gwarantowana. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest otwarty.

Wakacyjny Objazdowy Dom Kultury to zwycięski projekt społeczny w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim, którzy do realizacji wskazali mieszkańcy. Wartość finansowego wsparcia tego przedsięwzięcia wynosi ogółem 26 tys. zł.

Harmonogram wydarzeń:

Plakaty do pobrania


Warto wiedzieć

Do 5 lipca trwa zgłaszanie pomysłów na zadania z nowej puli Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Zabezpieczamy na ten cel kolejne blisko  16 mln zł. Swoje pomysły najprościej zgłosić na stronie: www.bydgoszcz.pl/bbo. Do wyboru są cztery rodzaje projektów, wszystkie znane z poprzedniej edycji: duże zadania ponadosiedlowe, projekty na wybranych osiedlach oraz małe projekty społeczne. Nowością są mikroprojekty osiedlowe.Rusza Objazdowy Dom Kultury  Rusza Objazdowy Dom Kultury Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:46 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.