Nad Balatonem znowu filmowo!

Nad bydgoskim Balatonem tego lata odbędą się wieczorne pokazy kinowe. Pierwszy seans już w piątek (08.07, godz. 21.15). Mieszkańców Bartodziejów jak i pozostałych osiedli Bydgoszczy czeka aż siedem kinowych wieczorów. Jest to kolejna edycja kina plenerowego realizowana, dzięki wyborowi mieszkańców Bydgoskim Budżecie  Obywatelskim. 

Kino plenerowe nad Balatonem w roku 2021 okazało się prawdziwym hitem. Mieszkańcy Bartodziejów licznie uczestniczyli w pokazach. Nic więc dziwnego, że zdecydowali się oddać swój głos w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim na kontynuację tego projektu w roku 2022. Pierwszy pokaz tegorocznej edycji odbędzie się już 8 lipca. 

Organizator podobnie jak w zeszłym roku zapewni komfortowe warunki odbioru filmu. Duży dmuchany ekran, mocny projektor, profesjonalne nagłośnienie i sto leżaków plażowych. To wszystko czekać będzie co piątek na plaży nad Balatonem pomiędzy 8 lipca a 19 sierpnia. Oczywiście zostanie jeszcze sporo miejsca na koce plażowe – w zeszłym roku sporo widzów wybrało właśnie taki sposób oglądania filmów – mówi Adam Dziura z Rady Osiedla Bartodzieje, pomysłodawca projektu. Nasz program to kino nagradzane na licznych festiwalach, głównie produkcji europejskiej. Liczymy, na kolejną udaną edycję. Zachęcamy też do śledzenia naszego profile na facebooku – będzie to źródło najświeższych informacji – szczególnie w przypadku niepogody. 


Pokazy rozpoczynają się po godzinie 21.00, w każdy piątek pomiędzy 8 lipca a 19 sierpnia.   Pełen program i najświeższe informacje dostępne na profilu organizatora pod adresem https://www.facebook.com/KinoBalaton. Projekt w całości finansowany jest z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.  

Warto wiedzieć

Do 5 lipca trwa zgłaszanie pomysłów na zadania z nowej puli Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Zabezpieczamy na ten cel kolejne 16 mln zł. Swoje pomysły najprościej zgłosić na stronie: www.bydgoszcz.pl/bbo. Do wyboru są cztery rodzaje projektów, wszystkie znane z poprzedniej edycji: duże zadania ponadosiedlowe, projekty na wybranych osiedlach oraz małe projekty społeczne. Nowością są mikroprojekty osiedlowe.
Nad Balatonem znowu filmowo!  Nad Balatonem znowu filmowo! Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 16:39 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.