Wakacje z Wisełką dla młodych piłkarzy z Fordonu

Trwa pierwsza edycja Wakacji z Wisełką. Po raz pierwszy w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego FKS Wisła Fordon organizuje dla dzieci bezpłatne treningi piłkarskie dla chłopców i dziewczynek.Cykl treningów odbywa się na obiektach sportowych przy ul. Jana Piwnika Ponurego 10, które zostały zmodernizowane w ramach zadania wybranego przez mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.


Zajęcia odbywają się w dwóch turach dnia tj.:  
- od godz. 10:00 - 11:30 zajęcia są przewidziane dla dzieci z rocznika 2011 i starszych,
- od godz. 16:30 - 18:00 zajęcia są dla najmłodszych, czyli dzieci urodzonych w 2012 roku i młodszych.

Treningi prowadzone są przez 4 trenerów Wisły Fordon, tak aby można było dzieciom zapewnić  warunki do wykonywania ćwiczeń oraz zabawy. W imieniu organizatora zapraszamy wszystkich na boisko przy ul. Piwnika Ponurego 10 od poniedziałku do piątku począwszy od dnia rozpoczęcia tj. 11.07 do dnia 22.07 a następnie w okresie od 16.08 do dnia 26.08. Nie obowiązują zapisy. W ostatnim dniu organizator planuje zakończenie Wakacji z Wisełką, na którym nie zabraknie atrakcji.
 

Wakacje z Wisełką dla młodych piłkarzy z Fordonu Wakacje z Wisełką dla młodych piłkarzy z Fordonu Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:37 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.