Kawał dobrego kina we wrześniu. Sprawdź repertuar


Po wakacjach sezon pokazów filmowych rozpoczął Pałac Młodzieży oraz Kino Jeremi w Fordonie. Dokładając do tego kino plenerowe na rynku w Starym Fordonie oferta dla fanów sztuki filmowej jest niezwykle bogata. Różnorodność filmowych propozycji to także zasługa Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Pałac Młodzieży zaprasza na filmowe czwartki. Pierwszy seans zaplanowano na 15 września, a w nim zabawna francuska historia rodzinna „A oni dalej grzeszą, dobry Boże”. Dzięki głosom mieszkańców w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim filmowe czwartki w Pałacu po raz pierwszy w historii odbędą się w najnowocześniejszej technologii DCP. Cyfrowy projektor kinowy to pomysł mieszkańców zgłoszony do BBO. Cena biletu to 10 zł i 7 zł ulgowy. Istnieje możliwość kupienia karnetu na wszystkie seanse w cenie 20 zł i 15 zł ulgowy. Bilety i karnety do nabycia w portierni Pałacu Młodzieży przed seansem.


Repertuar na wrzesień w Pałacu Młodzieży:  
Czwartek, 15 września, godz. 19:15: A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
Czwartek, 22 września, godz. 19:15: Ennio
Czwartek, 29 września, godz. 19:15: Stracone złudzenia

Kino w Pałacu Młodzieży, ul. Jagiellońska 27.

Filmowe czwartki w Kinie Jeremi

Świetną jakość projekcji filmowych oferuje także powstałe dzięki BBO Kino Jeremi. Dzięki doposażeniu sali w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego w nowy projektor i serwer kinowy, od 2021 r możemy oglądać filmy w jakości cyfrowej. Mieszkańcy Fordonu w każdy czwartek września mogą wygodnie zasiąść w fotelu, aby obejrzeć filmy pomiędzy prawdą, a fikcją. W najbliższy czwartek, 8 września o godz. 19  najgłębsze doznanie pod batutą mistrza Ennio Morricone. Bilety na seans filmowe w cenie 11 i 7 zł ulgowy.Repertuar na wrzesień w Kinie Jeremi:
Czwartek, 8 września, godz. 19:00: Ennio
Czwartek, 15 września, godz. 19:00: Paryż, 13.dzielnica
Czwartek, 22 września, godz. 19:00: Infinite Storm
Czwartek, 29 września, godz. 19:00: Między dwoma światami.Kino Jeremi, ul. gen. Augusta Fieldorfa "Nila" 13, w budynku XV LO.

Dwa filmowe weekendy w Starym Fordonie

Przez dwa weekendy września, na rynku w Starym Fordonie odbywa się kino plenerowe. To kolejny zwycięski pomysł w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. 100 leżaków, duży ekran, profesjonalne nagłośnienie, filmowe emocje w pięknym otoczeniu odnowionego rynku. Pierwsze seanse za nami. W najbliższy weekend trzy filmy: Daddy Cool (piątek, godz. 19.45), Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem (sobota, godz. 19.45), Skandal: Evenement Molesty (niedziela, godz. 19.45).  Więcej na facebook.com/kinonarynku
Kawał dobrego kina we wrześniu. Sprawdź repertuar Kawał dobrego kina we wrześniu. Sprawdź repertuar Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 08:14 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.