Sztuczna trawa w fordońskiej hali

Przygotowujemy się do wymiany nawierzchni w hali pneumatycznej na osiedlu Bohaterów. W obiekcie przy ul. Piwnika-Ponurego mieszczącym tenisowe korty tenisowe ułożona zostanie syntetyczna trawa. Zadanie do realizacji wybrali mieszkańcy w głosowaniu na Bydgoski Budżet Obywatelski.

Projekt, który opracowano w ubiegłym roku  zakłada wymianę nawierzchni w nowoczesnej technologii, do wielofunkcyjnego użytkowania zarówno przez uczniów ZS nr 5 i mieszkańców. W miejscu, na który stoi pneumatyczna hala  ułożona zostanie nowa nawierzchnia z trawy syntetycznej. Dodatkowo zdemontowany zostanie stojący na środku słup oświetleniowy. Zakupione zostaną też niezbędne akcesoria (słupki, siatki, bramki).
Wewnątrz hali nadal będą wydzielone dwa korty tak jak obecnie. Dodatkowo przewiduje się jeszcze możliwość gry w piłkę nożną po ustawieniu dwóch bramek, demontażu siatek i słupków do tenisa.


Obecnie trwa przetarg, który wyłoni wykonawcę prac budowlanych. W ich czasie hala zostanie tymczasowo zdemontowana. Wstępnie zakładamy, że wszystkie prace po podpisaniu umowy zajmą około 4 miesięcy. Zadanie do realizacji wybrali mieszkańcy w głosowaniu na Bydgoski Budżet Obywatelski. Na ten projekt głosowało ponad 300 mieszkańców.Zapraszamy na konsultacje

Przypominamy, że do 13 marca trwać będą  konsultacje dotyczące regulaminu  Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Będą miały zasięg ogólnomiejski – mogą w nich brać udział wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy. Swoją opinią można wyrazić za pośrednictwem internetowej ankiety dostępnej na stronie www.bydgoszcz.pl/bbo. Zawiera kilka pytań, jej wypełnienie zajmuje kilka minut. Wypełnioną kartę konsultacyjną będzie można również przekazać do Urzędu Miasta Bydgoszczy (ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz). Uwagi można zgłaszać również mailowo na adres budzetobywatelski@um.bydgoszcz.p llub telefonicznie pod nr 52 58 58 962.

 Sztuczna trawa w fordońskiej hali Sztuczna trawa w fordońskiej hali Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 09:01 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.