Szanty nad Zalewem Smukalskim – było ognisko, potańcówka i muzyka na żywo

W niedzielę 7 mają na przystani Uczniowskiego Klubu Sportowego przy ul. Smukalskiej 177, odbył się koncert pod nazwą „Szanty nad Zalewem Smukalskim”.W programie wieczoru znalazły się ognisko, muzyka na żywo i potańcówka. Wejście na koncert było  bezpłatne (prowiant i napoje każdy przynosił takie, jakie lubi). Koncert został wybrany przez mieszkańców w głosowaniu w ramach mikroprojektu osiedlowego w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.– To był niezapomniany wieczór pełen dobrej zabawy przy dźwiękach szanty. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach na przystani UKS Smukała nad Brdą! – zachęcają mieszkańców do przyjścia organizatorzy przedsięwzięcia.

Przypomnijmy, parterowy obiekt obecnej przystani UKS przy ulicy Smukalskiej 177, pamięta jeszcze czasy sprzed wojny. Został odnowiony dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. Projekt modernizacji budynku był realizowany etapami, za każdym razem to mieszkańcy wskazywali w głosowaniu nad BBO konieczność jego dalszej modernizacji.

 

 

Szanty nad Zalewem Smukalskim – było ognisko, potańcówka i muzyka na żywo  Szanty nad Zalewem Smukalskim – było ognisko, potańcówka i muzyka na żywo Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:50 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.