Ruszyły zapisy na rajd rowerowy

Zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy "IV RAJD OPIEKUNA PODRÓŻNIKÓW", który odbędzie się w dniu 23.07.2023 r.(niedziela). Uczestnictwo w rajdzie dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu jest nieodpłatne. Zgłoszenia są przyjmowane na platformie internetowej  od 15.06.2023 do dnia 10.07.2023 lub do wyczerpania limitu uczestników. Zgłoszenia należy dokonać poprzez stronę organizatora https://b4sportonline.pl/rowerowe_blonie .W Ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego  Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Osiedla Błonie przeprowadzi w dniu 23 lipca br. rodzinny rajd, drugi z cyklu „Rowerowa Bydgoszcz - rodzinne podróże rowerowe”, pn. „IV Rajd Opiekuna Podróżników”. Bezpośrednim wykonawcą zadania będzie Bydgoski Klub Turystyczny „Rowerowe Błonie”. Pierwszy rajd pn. "Powitanie wiosny" odbył się 26 marca br. i cieszył się ogromnym zainteresowaniem, zasłużenie zdobywając bardzo dobre opinie uczestników.
Trasa nadchodzącego rajdu liczy ok. 32,5 km, jest łatwa i przebiega przez miejscowości położone w pobliżu Bydgoszczy. Przejazd zabezpieczy patrol z Komendy Miejskiej Policji. Zbiórka uczestników będzie na Starym Rynku. Od godz. 8.45 zaplanowane jest wydawanie pakietów startowych. O godz. 9.50 dla chętnych, odbędzie się poświęcenie rowerów przez Dziekana Dekanatu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, po czym nastąpi start rajdu. Około godz. 13.30 przewidywany jest przyjazd na metę rajdu i rozpoczęcie festynu w Aeroklubie Bydgoskim. Po drodze będzie postój ze słodkim poczęstunkiem. Trasa wyznaczona została drogami asfaltowymi i częściowo leśnymi. Kolumna rowerzystów będzie poruszać się w tempie jazdy do 15 km/h.


Uczestnictwo w rajdzie dzięki Bydgoskiemu Budżetowi Obywatelskiemu jest nieodpłatne. Zgłoszenia będą przyjmowane na platformie internetowej https://b4sportonline.pl/ od 15.06.2023 do dnia 10.07.2023 lub do wyczerpania limitu uczestników. Ilość uczestników jest ograniczona do 300. O kolejności na liście startowej decyduje data zgłoszenia. Zgłoszenia poprzez stronę organizatora https://www.facebook.com/roweroweblonie .
Uczestnik rajdu otrzyma pakiet startowy: numer startowy, pamiątkowy medal na mecie rajdu, ubezpieczenie NW na czas rajdu, słodki poczęstunek i napój na trasie, ciepły posiłek na mecie rajdu, zabezpieczenie medyczne, pomoc techniczną oraz możliwość wygrania nagród rzeczowych w loterii numerów startowych podczas festynu.
Rajd poprowadzi przodownik turystyki kolarskiej Krzysztof Załóg. 

 

Ruszyły zapisy na rajd rowerowy Ruszyły zapisy na rajd rowerowy Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 12:30 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.