Zwiedź Stary Fordon oraz Exploseum

 Zapraszamy do wyjątkowego przeżycia podróży w czasie zabytkowym autobusem Mercedes i wycieczek do Starego Fordonu i Exploeseum. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy, dzięki wyborowi mieszkańców w głosowaniu  Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, organizuje niezapomniane wycieczki, które odbędą się już w czerwcu. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do przeszłości, podczas której odwiedzimy dwa fascynujące miejsca: Stary Fordon oraz Exploseum. Poniżej formularze zgłoszeniowe na bezpłatne wycieczki. Liczba miejsc ograniczona.

Zwiedź Stary Fordon

Stary Fordon to urokliwe osiedle Bydgoszczy, która kryje w sobie długą historię i mnóstwo ciekawych zabytków. Podczas naszej wycieczki będziemy mieli okazję przespacerować się po malowniczych uliczkach, podziwiając piękne kamienice i unikalną architekturę tego miejsca. Poznamy historię Starego Fordonu oraz jego ważną rolę w rozwoju miasta. Zadanie zrealizowane we współpracy ze Stowrzyszeniem Miłośników Starego Fordonu, a prewodnikiem będzie Damian Amon Rączka.

Zapisz się na wycieczkę do Starego Fordonu 10.06.2023 r.

Odbiór uczestników zabytkowym autobusem odbędzie się z przystanku Mińska/Studzienna h w kierunku Centrum na Flisach o godzinach: 10:00, 11:30, 13:00, 14:30.

Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ 


Zapisz się na wycieczkę do Starego Fordonu 11.06.2023 r.

Odbiór uczestników zabytkowym autobusem odbędzie się z zatoki

postojowej Nakielska 119 na osiedlu Wilczak-Jary koło paczkomatu o godzinach: 10:00, 11:30, 13:00, 14:30.

Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ 


Zwiedź Exploseum

Zorganizowane zostaną też wycieczki do Exploseum - fascynującego muzeum poświęconego historii bydgoskiego przemysłu zbrojeniowego. Znajdujące się w dawnych fabrykach amunicji, Exploseum to miejsce, w którym można odkryć tajemnice produkcji amunicji podczas II wojny światowej. Przewodnicy zabiorą nas w pasjonującą podróż przez czas, opowiadając niezwykłe historie i ukazując niezwykłe eksponaty. To miejsce jest nie tylko edukacyjne, ale również wzruszające, dając nam możliwość zrozumienia przeszłości i docenienia znaczenia pokoju.

Zapisz się na wycieczkę do Exploseum 17.06.2023 r.

Odbiór uczestników zabytkowym autobusem odbędzie się z przystanku Fordon/Rynek w Starym Fordonie w kierunku Nad Wisłą o godzinach: 9:30, 11:15, 13:15, 15:15.

Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ 


Podróżując zabytkowym autobusem Mercedes, poczujecie się jak bohaterowie filmu przeniesieni w inne czasy. Autobus to prawdziwa perełka techniki, zachwycająca swoim oryginalnym wyglądem i niepowtarzalnym charakterem. Podczas wycieczki zabytkowym środkiem transportu zyskacie nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale również szansę na poznanie innych pasjonujących osób, które podzielają zainteresowanie historią i kulturą.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zarezerwujcie swoje miejsce już teraz na pierwsze wycieczki organizowane przez Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy. Czerwiec to doskonały czas, aby odkrywać piękno Naszego miasta i zagłębiać się w fascynujące historie, które kryją się za jego fasadą. Dołączcie do naszej podróży i poczujcie magię przeszłości!

Zwiedź Stary Fordon oraz Exploseum Zwiedź Stary Fordon oraz Exploseum Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 09:05 Rating: 5

5 komentarzy:

 1. Bardzo fajna sprawa. Szkoda, że nie ma informacji o następnych terminach wycieczek i nie ma możliwości zgłoszenia więcej osób. Brakuje też kontaktu telefonicznego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy po zapisaniu sie na wycieczkę otrzyma się potwierdzenie na maila?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dołączam do pytania, czy po zgłoszeniu otrzymuje się jakiekolwiek potwierdzenie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Takze dołączam do pytania, czy po zgłoszeniu otrzymuje się jakiekolwiek potwierdzenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dzis dostalem na emaila potwierdzenie.

   Usuń

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.