Rodzinna i aktywna sobota

Ruszają zapisy na Rodzinny Rajd Rowerowy "Lotnicza Bydgoszcz". Wydarzenie, które odbędzie się 26 sierpnia jest realizowane dzięki głosom mieszkańców oddanym w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.


Rodzinny Rajd Rowerowy "LOTNICZA BYDGOSZCZ" ma wspierać aktywny styl życia i propagować rowerowe podróżowanie po mieście. Organizatorem jest Bydgoski Klub Turystyczny "Rowerowe Błonie", działający przy Stowarzyszeniu na rzecz Rozwoju Osiedla Błonie. Wydarzenie ma zachęcić mieszkańców, szczególnie rodziny, do wspólnego spędzenia aktywnego dnia na rowerach, a także promowanie kultury rowerowej w Bydgoszczy.


Podobnie jak w przypadku pozostałych wydarzeń w ramach projektu komandorem Rajdu będzie Krzysztof Załóg, który liczy na aktywny udział mieszkańców ze względu na atrakcyjną trasę, która zachęci zarówno początkujących, jak i zaawansowanych rowerzystów.
Zapisy na Rajd "LOTNICZA BYDGOSZCZ" rozpoczną się 28 lipca o godzinie 12 i będą trwać do momentu wyczerpania limitu miejsc, który wynosi 150 uczestników. O kolejności na liście startowej decyduje data zgłoszenia.

Jak zapisać się na rajd? Trzeba zgłosić się do organizatorów za pośrednictwem strony (TUTAJ). Przed zapisaniem się, prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem rajdu dostępnym na stronie zapisowej. W regulaminie znajdują się wszystkie ważne informacje dotyczące przebiegu rajdu, zasad bezpieczeństwa oraz inne praktyczne aspekty wydarzenia.
Rajdowi, który odbędzie się w sobotę 26 sierpnia, towarzyszyć będą liczne atrakcje i niespodzianki dla uczestników. Trasa została starannie zaplanowana, aby uczestnicy mieli okazję podziwiać piękno miasta i jego okolic.
 

 


Rodzinna i aktywna sobota Rodzinna i aktywna sobota Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:44 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.