Impreza dla najmłodszych, koncert i spacer:

Najbliższe dni w Bydgoszczy zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie dla mieszkańców Dzięki głosom oddanym w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego,  odbędą się trzy wydarzenia, które zapewnią dawkę rozrywki i aktywności.


Bydgoskie Muzyczne Lato przy Spichrzach – „Jeszcze będzie pięknie”

W czwartek 31 sierpnia 2023 roku o godzinie 19:00, ulica Mostowa  (Barka Lemara przy Spichrzach) stanie się areną muzycznego spektaklu. Na scenie pojawi się zespół muzyczny TO I OWO BAND, który od lat zachwyca zarówno w kraju, jak i za granicą. Ich muzyka to eklektyczne połączenie popu, rocka i tańca, podkreślone żywym brzmieniem gitary i delikatnym dźwiękiem saksofonu. Liderem zespołu jest Zbigniew Gajewski, laureat telewizyjnej Szansy na Sukces z zespołem Kombi. Wokalistka Joanna Gajewska to z kolei laureatka wielu festiwali muzycznych.

Muzyka TO I OWO BAND to mieszanka stylów, która nie boi się przekraczać granic gatunków muzycznych. Artyści obiecują niezapomniane wrażenia i pozytywną energię podczas tego wyjątkowego koncertu.

Objazdowy Dom Kultury na Osiedlu Osowa Góra – Kreatywna Zabawa dla Dzieci

Tego samego dnia, w godzinach od 15:00 do 19:00, park przy tężni na Osiedlu Osowa Góra (ul. Sardynkowa 7) stanie się miejscem pełnym fantastycznych animacji dla najmłodszych mieszkańców. W programie znajdują się wesołe tańce, pirackie konkursy, zabawy z chustą, bańki mydlane i wspólne czytanie. Jednym z wyjątkowych punktów będzie możliwość przemienienia się w postać Pippi lub odważnego pirata – dzięki metamorfozie, malowaniu twarzy i dodatkom w postaci pomarańczowych warkoczy i pirackich kapeluszy.

Dla młodych entuzjastów cyrkowych sztuk przewidziano także warsztaty z kręcenia talerzami, chodzenia na szczudłach, żonglowania chustami i piłkami, oraz balansowania na deskach. Wszystko to pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy zapewnią dzieciom niezapomniane doświadczenia i dużo radości.


Spacer „Zostań turystą w swoim mieście” – Odkrywanie Fordonku – Brdyujście, od tartaku do śluzy

3 września 2023 roku o godzinie 10:00, zapraszamy na spacer pełen odkryć i fascynujących historii. Trasa od tartaku do śluzy poprowadzi przez najważniejsze miejsca w Fordonku, łącznie z największym portem drzewnym Europy środkowej. W towarzystwie przewodnika Damiana Amona Rączki, który zna temat jak mało kto, uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki tej historycznej dzielnicy. Zbiórka: Centrum Handlowe, ul.Fordońska 410.Zapisz się na wycieczkę do Starego Fordonu

Zapraszamy do wyjątkowego przeżycia podróży w czasie zabytkowym autobusem Mercedes i wycieczek do Starego Fordonu. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy, dzięki wyborowi mieszkańców w głosowaniu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego, organizuje niezapomniane wycieczki, które odbędą się już we wrześniu. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do przeszłości, podczas której zwiedzimy fascynujący Stary Fordon nad Wisłą
Linki do formularzy zgłoszeniowych  i szczegółów

Dzięki inicjatywom Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy Bydgoszczy mogą cieszyć się różnorodnymi wydarzeniami, które dostarczą rozrywki, kreatywnej zabawy i możliwości poznania własnego miasta na nowo. To doskonała okazja, by spędzić czas aktywnie w gronie rodziny i przyjaciół, czerpiąc radość z wspólnych doświadczeń.


Impreza dla najmłodszych, koncert i spacer: Impreza dla najmłodszych, koncert i spacer: Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 14:08 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.