Bydgoskie Lato Muzyczne przy Spichrzach zakończone! FOTO

Na koniec sierpnia odbył się ostatni koncert z cyklu Bydgoskie Lato Muzyczne przy Spichrzach. Występ - tak jak poprzednie - zorganizowano na Barce Lemara.


Cykl organizowany był przez Stowarzyszenie Feliks. Przez całe wakacje bydgoszczanie mogli słuchać polskich i światowych przebojów muzyki rozrywkowej. Repertuar był bogaty i za każdym razem występował inny zespół, prezentując swój styl, autorskie utwory i własne wykonania doskonale znanych hitów. Można było słuchać przebojów z dawnych lat, a także nowszych hitów.


W czwartek, 31 sierpnia, na zakończenie cyklu letnich koncertów wystąpił zespół TO I OWO BAND. Grupa od wielu lat gra różnorodną muzykę na polskich i zagranicznych scenach. Ich twórczość to mieszanka pop-rock-dance z żywymi dźwiękami gitary i saksofonu, czasem odchodząca w stronę jazzu. Grupę tworzą Joanna Niedziela, Zbigniew Gajewski, Marcin Chojnacki, Yuriy Ovsyannikov oraz Robert Korwel.
Bydgoszczanie przysłuchiwali się występowi z leżaków rozstawionych przed Barką Lemara, ale także z Rybiego Rynku oraz z ulicy Mostowej, gdzie przechodnie zatrzymywali się, aby posłuchać koncertu. Nie zabrakło wspólnych tańców. Bawili się mieszkańcy miasta w każdym wieku.
Czwartkowy koncert oraz cały wakacyjny cykl Bydgoskie Lato Muzyczne przy Spichrzach odbył się dzięki środkom z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Był to jeden z projektów społecznych wybranych przez mieszkańców. W tej kategorii zadań bardzo popularne są właśnie koncerty, potańcówki i inne wydarzenia plenerowe.
Najbliższe głosowanie w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego odbędzie się w listopadzie. Na inwestycje ponownie zostanie przeznaczone 16 mln zł. Obecnie trwa etapu weryfikacji zgłoszonych już projektów. Mieszkańcy mogą przedstawić swoje opinie do 15 września na stronie www.bydgoszcz.pl/weryfikacjaBBO.
Bydgoskie Lato Muzyczne przy Spichrzach zakończone! FOTO  Bydgoskie Lato Muzyczne przy Spichrzach zakończone! FOTO Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 11:34 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.