Turniej na Piłkarskie Święto Wyżyn

Już w sobotę, 5 sierpnia, przy ulicy Glinki 79 odbędzie się Piłkarskie Święto Wyżyn. Zaplanowano wiele atrakcji, w tym turniej z udziałem młodych piłkarzy z Bydgoszczy. Wydarzenie zostało wybrane przez mieszkańców w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.W sobotnich zmaganiach na obiektach Chemika wezmą udział młodzi zawodnicy z kategorii U11 oraz U12. Przewidziano zmagania w grupach oraz półfinały i finały. Mecze będą trwały po 20 minut, a najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody indywidualne.


Turnieje będą odbywać się od godz. 9:00 do ok. 18:00. Zapraszamy do oglądania i kibicowania!


Przygotowaliśmy także inne atrakcje dla mieszkańców. Dostępna będzie strefa sportowa, w której pod okiem trenerów Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz będzie można sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie.


Zapraszamy również na sportowy plac zabaw, na którym można skorzystać z zestawów rekreacyjnych oraz sprawnościowych, a także zagrać w piłkarzyki.


Od wielu lat na Wyżynach zgodnie trenują piłkarze i szachiści. Dlatego na Piłkarskie Święto Wyżyn zaprosiliśmy także szachistów BKS Chemik, którzy udostępnią ogromną planszę szachów. Takimi figurami jeszcze nie graliście!


Ci, dla których piłkarskich wrażeń jeszcze będzie mało, mogą z trybun obejrzeć mecz Pucharu Polski, w którym zawodnicy Chemika II Bydgoszcz zmierzą się z Victorią Koronowo. Początek spotkania o godz. 17:00 na stadionie głównym przy ul. Glinki 79.


Piłkarskie Święto Wyżyn jest współfinansowane z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Turniej na Piłkarskie Święto Wyżyn Turniej na Piłkarskie Święto Wyżyn Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 13:15 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.