Zakończenie Wakacji z Chemikiem (foty)

 Dobiegły końca Wakacje z Chemikiem 2023. Bezpłatne treningi piłkarskie przy ul. Glinki 79 odbywały się przez cały lipiec i były wybrane przez mieszkańców w głosowaniu Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Była to już jedenasta edycja akcji. Każdego roku uczestniczy w niej ponad 400 młodych piłkarek i piłkarzy.

Przez cały miesiąc w darmowych treningach brały udział dzieci w wieku do 12 lat - niezależnie od płci, poziomu sportowego czy przynależności klubowej. Nie było zapisów – wystarczyło wypełnić formularz uczestnictwa.

Zajęcia odbywały się od poniedziałku do czwartku przez cały lipiec. Prowadzili je trenerzy na co dzień pracujący w Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz, która może pochwalić się Złotym Certyfikatem PZPN – to potwierdzenie najwyższej jakości szkolenia.

Uroczyste zakończenie akcji odbyło się w poniedziałek, 31 lipca na boisku, na którym wcześniej odbywały się treningi. Były podziękowania dla partnerów i osób zaangażowanych w akcję, a także nagrody dla dzieci – za udział w konkursach i za uczestnictwo w treningach. Każdy otrzymał upominek.

Po części oficjalnej odbył się festyn – były dmuchańce, malowanie buzi, stoisko Czystej Bydgoszczy, popcorn oraz gigantyczne szachy. Zabawa potrwała dwie godziny.

Głównymi partnerami akcji byli: Miasto Bydgoszcz, Oponeo, Grupa Moderator, Bydgoskie Centrum Sportu, Korpol Invest, OnlyBio, Polski Związek Piłki Nożnej, Kujawsko-Pomorski Związki Piłki Nożnej, Kappa, SM Budowlani, a patronami medialnymi – MetropoliaBydgoska.PL i TVP Bydgoszcz. Zadanie realizowane było przy udziale środków z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Zakończenie Wakacji z Chemikiem (foty) Zakończenie Wakacji z Chemikiem (foty) Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 02:37 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.