Zapraszamy na imprezy z Bydgoskim Budżetem Obywatelskim

Imprezy dla najmłodszych, plenerowe kino i spacery. To nas czeka w Bydgoszczy w najbliższych dniach.


Na nudę w wakacje nie możemy narzekać. Przed nami imprezy, których realizacja jest możliwa dzięki głosom mieszkańców oddanym w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.


W czwartek (3.08) czeka nas kolejne spotkanie z Objazdowym Domem Kultury. Na plantach nad Kanałem Bydgoskim (w godz. 15-19) będą wesołe tańce, konkursy pirackie, zabawy z chustą, bańki mydlane, wspólne czytanie, malowanie twarzy oraz warsztaty cyrkowe.


W piątek (4.08) miłośników kina zapraszamy na plenerowe oglądanie nad Balatonem. Tym razem obejrzymy francuską komedię "Moje Skarby". Początek o godz. 21.  W sobotę (5.08) i niedzielę (6.08) kino pod chmurką czekać będzie na nas w Starym Fordonie. W sobotę (godz. 21) obejrzymy film "Brudna Gra", a w niedzielę (godz. 21) - "Detektyw Bruno".


Zanim jednak wybierzemy się na niedzielny seans zapraszamy na kolejny spacer w ramach akcji "Zostań turystą w swoim mieście". Tym razem przejdziemy koszarowym szlakiem, czyli tam, gdzie żołnierze pełnili służbę. Zbiórka na Starym Rynku o godz. 10.


Przypomnijmy, że wszystkie wydarzenia realizowane są dzięki głosom mieszkańców oddanym w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. Wstęp jest wolny.


Więcej na www.bdgbo.pl

Zapraszamy na imprezy z Bydgoskim Budżetem Obywatelskim  Zapraszamy na imprezy z Bydgoskim Budżetem Obywatelskim Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 14:18 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.