Nowe ścieżki w parku na Błoniu

Zlecamy przebudowę alejek w parku przy ulicy ks. J. Schulza. Zadanie do realizacji wybrali mieszkańcy w głosowaniu na Bydgoski Budżet Obywatelski. Przypominamy, że czekamy na propozycje zadań do realizacji w nowej edycji programu.
Park 2. Korpusu Obrony Powietrznej pomiędzy ulicą ks. Schulza i torami kolejowymi jest jednym z ulubionych miejsc rekreacji mieszkańców Błonia. W ostatnich latach powstał na tym terenie również plac zabaw, skatepark i wybieg dla psów. Wzdłuż ulic J. Schulza i A. Madalińskiego dobudowane zostały nowe chodniki i drogi rowerowe. Teraz zlecamy kolejne prace podnoszące estetykę i wygodę osób korzystających z parku. Ogłosiliśmy przetarg na przebudowę kilku ścieżek. W pierwszym etapie zmodernizujemy m.in. alejkę łączącą tereny rekreacyjne z przystankiem Bydgoszcz Błonie. Obecnie trwa przetarg na realizację robót budowlanych. Po podpisaniu umowy zajmą one około 5 miesięcy. Zadanie do realizacji wybrali mieszkańcy w głosowaniu na Bydgoski Budżet Obywatelski.
Warto wiedzieć:

Przypominamy, że na stronie www.bdgbo.pl/ do 30 czerwca trwa zgłaszanie zadań do kolejnej edycji Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Bydgoski Budżet Obywatelski to szczególna forma konsultacji społecznych. Mieszkańcy w głosowaniu bezpośrednio wybierają zadania, które trafią do realizacji w kolejnym roku. Na ten cel miasto zabezpiecza w 2024 roku 16 mln zł. Więcej praktycznych informacji jak zgłosić zadania do kolejnej edycji znajduje się TUTAJ.

źródło: www.bydgoszcz.pl

Nowe ścieżki w parku na Błoniu  Nowe ścieżki w parku na Błoniu Reviewed by Miasto Bydgoszcz on 08:31 Rating: 5

Brak komentarzy:

Zapraszamy do komentowania i uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi.

Dodaj komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.